Każdy kiedyś zaczyna

     Witam, Cześć, Dobry Wieczór :)

     Dziś zaczynam swojego pierwszego bloga. Powiem szczerze początki nie są najłatwiejsze. Pewnie zapytacie po co to robię skoro w internecie jest tyle wspaniałych blogów? Otóż odpowiedz jest prosta. Najważniejsza jest dla mnie mobilizacja, a to jest dla mnie bardzo trudne. Niestety należę do osób, które mają słomiany zapał, więc założyłam bloga tutaj.

     Jeśli chodzi o cele jakie chciałabym osiągnąć na samym początku to:
1) piękne włosy,
2) zadbaną cerę mojego ciała jak i twarzy,
3) twarde, nie łamiące się paznokcie,
4) nienaganna kondycja.


     Myślę, że jak na początek to i tak bardzo dużo. Liczę również na waszą pomoc i cenne rady. Każde sława te dobre jak i nie będą uwzględniane. Robię to w dużym stopniu dla zwiększenia swojej pewności siebie. Kto wie, może mi się uda?

     Chciałabym również, aby moi przyszli Czytelnicy podpowiadali też co, by chcieli zobaczyć dla siebie. Postaram się pomóc. Obecnie poszukuje książek związanych z tematyką zdrowotną. Postaram się też zamieszczać najciekawsze artykuły. Oczywiście będzie możliwością znalezienia autora tekstów, głównie to będą czasopisma, poradniki itp. Wszystko co najważniejsze zamieszczę. Mam nadzieję, że mój mały kącik przypadnie Wam go gustu.

     Jeśli w jakikolwiek sposób coś pomylę, liczę na Was i Waszą pomoc. Postaram się wszystko korygować i naprawiać własne błędy.

    Już jutro opowiem Wam o moich włosach, cerze i nawykach które staram się podtrzymać.


     Miłego Wieczoru!


    


     Pozdrawiam Was gorąco, oraz dziękuję za wszystkie komentarze. W miarę możliwości będę odpisywać na maile jak i komentarze.

Komentarze

Prześlij komentarz

instagram

POLECANE DLA CIEBIE