Świeczki od BISPOL, czy nadal takie dobre?

Cześć,

recenzje świeczek publikuję już chyba trzeci raz. Jestem zwolenniczką ciągle tej samej marki. Od czasu do czasu kupię inne ale jednak to nie to samo. Z drugiej strony czy świeczki są takie same, czy nie spadły z jakości? Jak zapach? Zapraszam na post!


Zapach Tropical Island oraz Lavender - Sea Salt

Można je już kupić w cenie 2 zł. Ja widziałam je w wielu sklepach stacjonarnych i internetowych. Ostatnio kupuje je w tanim sklepie po 2 zł. Jeśli chodzi o jakość to nie odbiega od lat ubiegłych. Ciągle, zapach jest intensywny ale nie duszący. Pali się dość długo jak na małą świeczkę. Warto mieć dużą powierzanie mieszkania, by zapach ładnie się rozprowadzał. Oba przypadły w me gusta ale mimo wszystko Tropical Island bardziej trafił w moje upodobania.

Zapach Strawberry w słoiczku oraz wax melts Redcurrant Jam

Truskawkowy zapach znam już bardzo dobrze od lat i ciągle jestem zadowolona. Dla mnie jest idealnie słodki i pozostawia na długo w domu ładny aromat. Jak bym miała do zjedzenia świeże truskawki. To zdecydowanie mój ulubieniec. Zaś wosk Redcurrant Jam zapach ma przyjemny i słodki. Myślę, że przypadnie do gustu osobą uwielbiającym porzeczkę. Jak dla mnie truskawka lepsza niż porzeczka ale to zależy kto co lubi. Wosk ładnie się roztapia i długo utrzymuje się w powietrzu. Polecam.

Pozdrawiam

Komentarze

instagram

POLECANE DLA CIEBIE