Pomysły na prezent: CHRZCINY

Cześć,

wielkimi krokami w mojej rodzince zbliżają się chrzciny. Jak to mówią wielki BUM, albo efekt 500+. Nie będę odbiegać od tematu i przejdę to najważniejszego. Każdy z nas zastanawia się, co należałoby kupić. Powiem szczerze ja też miałam z tym problem. Jaki prezent powinna kupić babcia, a co ciocia? Myślę, że to ogólnie zależy od stopnia pokrewieństwa oraz od zasobności naszego portfela. Chociaż z drugiej strony bardzo miło mieć jakaś pamiątkę. Ja sama od czasu do czasu lubię sobie powspominać i pooglądać stare zdjęcia czy pamiątki ze chrztu czy komunii świętej. Zapraszam Was na moją skromną listę pomysłów. Mam nadzieję, że wpadnie Wam coś w oko.

Lista prezentów oraz inspiracji jest ze strony www.murrano.pl na której nie tylko znajdziecie coś na chrzciny ale i na inne okoliczności. Nie przedłużając zapraszam!


1. Moim pierwszym pomysłem jest bransoletka. Na której znajdziemy imię dziecka jak również datę urodzenia. Wszystko zamknięte jest w ozdobny pudełeczku. Moim zdaniem to świetna pamiątka, którą również możemy nosić, jako dziecko oraz w dorosłym życiu. Coś podobnego znajdziecie tutaj.
2. Następnym pomysłem na prezent jest złoty medalik z Matką Boską. Myślę, że taki prezent na chrzciny to jedna z lepszym pamiątek, jakie miałam. Ja do tej pory nosze swój i nie chce innego. Na stronie znalazłam coś podobnego, lecz jest tam możliwość zrobić grawer imienia czy daty urodzin. Znajdziecie go tutaj.


3. Ostatnio spotkałam się z tym, że kupujemy obrazki Święte. Myślę, że to bardzo ładna i praktyczna pamiątka. To pomysł na prezent niezwykle elegancki, który można wykorzystać przez wiele lat. Przykładowy znajdziecie tutaj.4. Sama dla siebie rzadko kupuje albumy, ale jeśli ktoś Ci da to jest pretekst by wywołać zdjęcia i zachować je, jako świetna pamiątka. Myślę, że ładny album to zawsze dobry prezent! Albumy znajdziecie tutaj.5. Biblia dla najmłodszych to kolejny pomysł na prezent na chrzciny. Myślę, że większość dzieci lubi oglądać i słuchać ciekawych opowieści. Najlepiej by te opowieści niosły za sobą dobre treści. Biblie dla dzieci dostępne są tutaj.Czy któryś z wariantów Wam się spodobał? Wiadomo, jeśli jednak nie wiecie, co dać, można zawsze włożyć pieniążki do koperty. Jednak z doświadczenia wiem, że jednak szczere prezenty pozostają na zawsze oraz miło jest je powspominać.

Pozdrawiam Was serdecznie i życzę miłego dnia!

Komentarze

  1. Ja moim chrześniaczkom kupiłam złote kolczyki ;) Stwierdziłam, że taka pamiątka im zostanie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Obrazek święty to według mnie bardzo ciekawa opcja :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Ja na chrzest kupiłam złoty medalik :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram

POLECANE DLA CIEBIE