Dlaczego warto być blogerką? BlogoDamy w Kórniku

Cześć,

miałam ogromna przyjemność uczestniczyć w spotkaniu BlogoDam. Dnia 29 kwietnia w Restauracji Ventus w Kórniku, gdzie odbyło się spotkanie "BlogoDamy". Spotkanie przygotowały dla nas dwie sympatyczne dziewczyny, Magda (Zwykła Matka) i Agnieszka (Instrukcję Poproszę).
Już na starcie szykowałam się na bardzo ciekawy wypad, dzięki któremu uzyskam nową wiedze, przyjaźnie i miło spędzony czas.
Miejsce w którym mieliśmy się spotkać to restauracja Ventus która ulokowana jest w praktycznie w centrum Kórnika. Znajdziemy w niej aquapark, restauracje, sale zabaw i wiele innych atrakcji. Dla Nas zarezerwowana była cała sala. Ugościli Nas pysznym obiadem, przystawkami i lemoniadą w dwóch smakach!

Co do smakołyków mieliśmy ufundowany również tort bez cukru od BezCukiernii. Był przepyszny! Zrobili na nim Nasze piękne logo. Trzeba przyznać robił wrażenie i był wyjątkowo pyszny.


W restauracji mieliśmy wiele dekoracji. Do nich należały pachnące świece od firmy Olynk. Zaś o nasze gardło, by nie wyschło od gadania zadbały aż trzy firmy. Należały do nich Id'eau czyli pyszna woda, Appolonia dzięki której spróbowaliśmy jabłek i soków oraz Chias.eu który zafundował Nam pyszne soki w 100% naturalne.


Na spotkaniu mieliśmy możliwość spotkać wiele ciekawych osób i porozmawiać ze specjalistą.

Mieliśmy możliwość uczestniczyć w ciekawej prelekcji którą wygłosił Adama Piocha. Tematem dnia był storytelling. W skrócie powiedział Nam jak powinien wyglądać poprawnie napisany tekst. Szczegółowiej mówił, co powinno znajdować się na początku jak i na końcu tekstu . Mówił również co wplatać w między czasie, by nasz czytelnik się nie znudził. Mam nadzieje, że pomoże mi to na przyszłość. Na sam koniec opowiedział nas straszną historię którą do dziś dnia pamiętam co do słowa. Jeśli będą chętni to opowiem. ;)


Następnie mieliśmy przyjemność uczestniczyć w warsztatach kreatywnych. Jako mała dziewczynka plotłam wianki z mleczy. Wtedy robiłam to w całkiem inny sposób. Na tych warsztatach nauczyłam się pleść profesjonalne wianki i mam nadzieje, że będę je robić przy każdej nadarzającej się okazji! Warsztaty poprowadzili Gretaflowers i So nice. Zaś oprawę fotograficzną zapewnili Nam Aga Marciniak Photography oraz Ania Kośmicka z Kośmiccy Pstrykają.Spędziliśmy również przyjemny czas w Kórnickim Arboretum, gdzie troszkę pozwiedzaliśmy oraz przeżyliśmy cudowną sesję zdjęciową. Moje zdjęcie poniżej. I Jak się podoba?


Kiedy byliśmy a arboretum w wiankach na głowie zrobiliśmy niezłą sensacje. Nie obyło się bez zdjęć i poznawania nowych osób. Nawet nie pomyślałam ile wianek może zrobić i to z jaką siłą.Na spotkaniu dostaliśmy również wiele wspaniały upominków od naszych sponsorów ale myślę, że o tym opowiem Was w kolejnym poście. Na który zapraszam Was gorąco!
W spotkaniu wzięły udział:
 
Agnieszka - Agumama
Agnieszka - Rodzicielnik.pl
Agnieszka - Po pierwsze matka po drugie też kobieta
Agnieszka - Mała rzecz a cieszy
Agnieszka - Pielęgnacyjna Rewolucja
Alina - alinadobrawa.pl
Angelika - Birginsen
Basia - Pierwsze kroki
Emilia - Mama i Syn Zgrany Team
Iza - Nie tylko różowo
Asia - Z filiżanką kawy
Magda - TosiMama
Magda - Mamatorka
Magda - Mama Kreatywna
Weronika - Budująca Mama
Wioletta - Mama bloguje

oraz organizatorki:

Magda - Zwykła Matka
Agnieszka - Instrukcję Poproszę 
oraz nasza nieobecna ciałem ale obecna duchem:
Iza - Nianio born to be wild 
jestem z Tobą całym serduszkiem!
<3
Pozdrawiam serdecznie.

Komentarze

 1. Cieszę się, że Ci się podobało :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Prawie zlot Agnieszek - pozdrawiam imienniczkę ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też nie mogę zapomnieć tej historii ;) Wraca do mnie szczególnie wieczorami.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawa jestem historii, opowiadaj predziutko :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Miło było Cię poznać. A spotkanie zaliczam do tych najlepszych na jakich byłam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja też kiedyś plotłam wianki z mleczy :D pamiętam do dziś jak ciężko było po nich domyć ręce :D Miło było się spotkać!

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetnie, że znów mogłyśmy się spotkać! Teraz trzeba wyjść, gdzieś razem, ale tutaj - w Łodzi! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Spotkanie świetne i towarzystwo tak wspaniałych dziewczyn! Czego chcieć więcej?

  OdpowiedzUsuń
 9. Ślicznie Ci w tym wianku :) Cieszę się, że mogłyśmy się poznać :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram

POLECANE DLA CIEBIE