Bispol czyli świece zapachowe na każdą porę roku

Cześć,

nie wiem jak Wy ale ja uwielbiam świeczki i wszelkiego rodzaju bibeloty z tym związane. W pewnym sensie mam hopla na punkcie ładnych zapachów. Lubię zapachy w każdej postaci, nie tylko perfum ale i świeczek. W moim domku ostatnio zawitały świeczki zapachowe Bis-Pol. Miałam już parę zapachów tej firmy i spisały się w 100%. Jak było tam razem? Zapraszam!


Posiadam 3 rodzaje zapachów z serii pakowanej po 6 sztuk. W moim posiadaniu znalazł się zapach dojrzałej pomarańczy, świeżych truskawek oraz zapach ze świata perfum Paradise Moments.

                                   Cena za opakowanie 6 szt. podrzewaczy ok. 3 zł.
                                            Dostępność Intermarche, Hebe, Polomarket
 


Zapach pomarańczowy to jeden z moich ulubionych zapachów. Nie wiem jak Wam ale mi kojarzy się ze świętami i rodziną. Długość palenia u mnie jednej sztuki to około 4 godziny. Myślę, że ten czas jest przyzwoity. Intensywność zapachu jest dość duża i ja miałam ją zapaloną przy otwartych drzwiach. Metalowe opakowanie w którym jest świeczka jest z miękkiego tworzywa które doskonale utrzymuje produkt we wnętrzu, Nic mi się nie rozlało.


Następny zapach zdecydowanie podbił moje serce. Truskawka to jeden z moich ulubionych owoców. Myślę, że nie mogło być inaczej i produkt musiał podbić moje serce i tak było z tym produktem. Wykonany jest perfekcyjnie. Nic mi się nie rozlewało, a sam zapach był delikatny i słodki! Zapach jest trwały i pozostaje w domu na dłużej.


Paradise Moments to zapach podchodzący z kolekcji świat perfum. Jest to dość delikatny zapach który możemy wykorzystać do chwili relaksu ale i w innym ulubionym momencie. Bardzo dobrze zapach roznosi się po domu i mamy wrażenie, że w domu użyliśmy perfum do mieszkań. Sam zapach pali się około 4 godzin i pozostaje na dłużej w powietrzu.


W moim zestawie znalazła się również świeczka zapachowa w szkle Aurelia. Jest to zapach pomarańczowo waniliowy. Jest dość słodki i delikatniejszy niż sama pomarańcza. Świeczka starcza na bardzo długo. Według producenta to około 30 godzin i tak może być, bo ja ją paliłam po trochu co parę dni. Wydajność jak dla mnie wysoka. Cena również jest śmiesznie niska, bo około 5 zł. Zdecydowanie polecam dla fanów słodkich zapachów!

Podsumowując produkty są na prawdę wysokiej jakości i jestem z nich bardzo zadowolona. Uważam, że każdy znajdzie tam zapach dla siebie i za na prawdę niskie ceny.

Jakie zapachy Wy lubicie?

Pozdrawiam i życzę miłego dnia!

Komentarze

instagram

POLECANE DLA CIEBIE