Spotkanie Kobiecych Blogerek - relacja i upominki

Cześć,

w ubiegły weekend miałam przyjemność uczestniczyć w Spotkaniu Kobiecych Blogerek w Grodzisku Mazowieckim organizowanym przez Olę z Kobieca Mama.

Spotkaliśmy się w uroczej restauracji Gniazdo w Grodzisku Mazowieckim. Serwują tam pyszne jedzenie ale dodatkową atrakcją jest małe zoo ulokowane na tyłach restauracji. Sama zrobiłam zdjęcie z wielbłądem ;)
Spotkanie zaczęło się o 12.30 poczęstunkiem.  Później było krótkie powitanie uczestniczek, każda z Nas miała chwilę by opowiedzieć coś o sobie.

Następnie zaczęliśmy warsztaty kreatywne w których mieliśmy stworzyć bransoletki z koralików. Unikatova Pracownia Artystyczna przygotowała dla Nas zestawy na stworzenie 3 bransoletek. Mieliśmy do dyspozycji trzy kolory koralików, zawieszki oraz wszystkie inne przybory potrzebne do wykonania rękodzieła. Poniżej zestaw zrobiony przeze mnie.


Zaraz po warsztatach i pysznym obiedzie zaczęliśmy warsztaty zbudowania marki bloga, którego poprowadziła Klaudia Fotyniuk BlogoMarki. Na warsztatach zdobyłam dużą dawkę wiedzy i pomysłów na dalsze rozwijanie się.

źródło: www.birginsen.com

Kolejny warsztat poprowadzony został przez Patrycję z bloga patrycjastory.pl . Patrycja poprowadziła bardzo ciekawą prelekcję na temat błędów, które popełniamy na social media i jak ich unikać. Jestem pewna, że zdobyta wiedza pomoże mi w dalszym blogowaniu. 

źródło: www.patrycjastory.pl

Zaraz po warsztatach przyszedł czas na pyszny tor z bitej śmietany z malinami! Był przepyszny, aż wzięłam dokładkę! A co mi tam ;)
Tort był przygotowany przez cukiernie Laskowski z Grodziska Mazowieckiego.


A teraz czas na upominki:

Wydział Promocji gminy Grodzisk Mazowiecki

Jeszcze raz bardzo dziękuję za zaproszenie! Było cudownie ;)

Pozdrawiam!

Komentarze

instagram

POLECANE DLA CIEBIE