Bi Es OK for everyone

Cześć,


              takiego zapachu jeszcze nie znałam. Całkowicie zawrócił w mojej głowie. I sama nie wiem dla kobiety czy dla mężczyzny? Można zwariować! Jesteście ciekawi? Zapraszam.Co mówi producent?


Świeży, radosny zapach idealny dla osób młodych, które odważnie przekraczają granice. Czują się wolne i nieograniczone. Uniwersalna kompozycja świetnie pasuje dla kobiet i mężczyzn, którzy chętnie dzielą się z innymi - również zapachem. Lekka woda toaletowa stanowi pogodną, ekscytującą mieszankę bergamotki, cytryny, świeżej mięty i mandarynki. Kompozycja rozwija się kwiatem róży w sercu, a jej uwieńczeniem jest piżmo.


Nuty bazy: bergamotka, cytryna, mięta, mandarynka
Nuty serca: róża, kwiaty transparentne, dihydromyrcenol
Nuty podstawy: piżmo, kwiaty transparentne, calone


Plusy:
+ przystępna cena
+ ładne opakowanie
+ wygodna pompka
+ długo utrzymujący się zapach
+ nie czuć alkoholu
+ łatwa dostępność
+ mocny ale nie za bardzo
+ zdecydowanie lepszy dla mężczyzny

Minusy:
 - dla kobiety za mocny


Cena: 20 zł
Pojemność: 100 ml
Dostępność: większość drogerii stacjonarnych i internetowych
Jak długo używam? 3 tygodnie
Czy kupiłabym ponownie? Tak. ale nie dla siebie ;)

Moje zdanie:
         Produkt mnie zaciekawił, bo po pierwsze nie wiedziałam czy zapach będzie bardziej odpowiedni dla damskiej części mojego domu czy dla płci brzydkiej. Opakowanie jest praktyczne. nie przecieka i bardzo prosto się aplikuje. Zapach jest bardzo ławo dostępny oraz cena niezwykle niska. Zapach utrzymuję się do ok. 6 godzin na skórze, czasem dłużej. Dużą zaletą tego produktu jest fakt, że nie powoduje uczuleń, nie drażni nosa oraz nie powoduje innych skutków ubocznych. Zapach jest zdecydowanie bardziej dla mężczyzny niż kobiety, ale jak to mówią to wszystko rzecz gustu. Ja swój zapach przetestowałam na grupie 10 osób i wszyscy byli za męskim zapachem. Myślę, że to dobry pomysł na prezent.Bardzo dziękuje firmie Drogerie Marysieńka za udostępnienie kosmetyków do testów.Zapraszam wszystkich moich Czytelników do polubienie
fanepage Drogerii Marysieńka [KLIK], na pewno znajdziecie coś dla siebie.

Zapraszam tez na ich nową stronę internetową gdzie zrobicie zakupy przez internet!

Pozdrawiam Was gorąco i zapraszam do komentowania i obserwowania! 

Miłego dnia!
 


Komentarze

Prześlij komentarz

instagram

POLECANE DLA CIEBIE