Warsztaty manicure hybrydowy - Łódź 16 maja 2016

Cześć,

dziś tak z innej beczki. Postanowiłam Wam opowiedzieć o szkoleniu w którym miałam przyjemność uczestniczyć w maju. Na warsztatach uczestniczyłam dzięki firmie INDIGO, zaproszenie dostałam na spotkaniu MeetBeauty 2. Pomysł ze szkoleniem bardzo mi się spodobał. Postanowiłam z niego skorzystać, a co się dowiedziałam i zobaczyłam opowiem Wam dalej!Warsztaty poprowadziła  Instruktorka Klaudia Demkiewicz
 Adres : Żeligowskiego 3/5, Łódź, Siedziba Główna Indigo Showroom Byłam bardzo świadoma, że popełniam błędy w manicure i chciałam się dowiedzieć co robię źle i jakich błędów unikać na przyszłość. Jestem samoukiem w robieniu paznokci i chciałam uświadomić się co robię źle i nauczyć się ważnych podstaw w sztuce robienia paznokci hybrydowych jak i technik malowania paznokci.Na samym początku dowiedziałam się sporo o budowie paznokcia, higienie pracy kosmetyczki czy też o chorobach występujących na naszych dłoniach. Była to bardzo ważna teoretyczna lekcja. Dowiedziałam się również jak robić krok po kroku hybrydy, jak je zdejmować i jakich preparatów używać do kolejnych etapów. Po części stricte teoretycznej przeliśmy do praktyki. Tutaj poznałam różne zdobienia które później uczyliśmy się same robić w praktyce. Zdobienia robiliśmy na swoich paznokciach jak również na wzornikach. Nauczyłam się m.in. wykonywać umbrę poziome i pionowe, wykonywać efekt stłuczonego szkła, efekt chromu Metal Manix, efekt syrenki sypki oraz zdobienia pędzlem. 
Przyznam szczerze, że to była moja pierwsza styczność z lakierami tej firmy . Uważam, że są sporo gęstsze niż lakiery znanych mi firm ale są dobre i trwałe. Lakiery mają dobre krycie i pigmentację. Myślę, że szkolenie dało mi na prawdę bardzo dużo. Po niżej moje paznokcie ze szkolenia.
Na sam koniec chciałam powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona, że udało mi się uczestniczyć w tym szkoleniu. Dowiedziałam się wiele zarówno w praktyce jak i w teorii. Miałam możliwość poznać bliżej markę której nie znałam. Jeśli boicie się zacząć robić same paznokcie hybrydowe albo ciężko Wam się do tego zmobilizować, bo nie wiecie czy się uda. To szkolenie jest dla Was! Nie dość, że dowiecie się dużo to jeszcze zdobycie ważną wiedzę który wykorzystanie na przyszłość.

Więcej informacji o szkoleniach i warsztatach znajdziecie pod linkami:

Pozdrawiam

Komentarze

  1. Byłam również na warsztatach Indigo, tylko że w Warszawie :)

    Obserwuję Cię, gdyż bierzemy udział w tej samej akcji :)
    Czekam na Twój post ;)
    Buziaczki ;)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram

POLECANE DLA CIEBIE