Livioon face glove

Cześć,

szukacie produkt do demakijażu który nie podrażnia, doskonale zmywa i jest prosty w użyciu? Ja znalazłam takie coś i chciałabym Wam go przedstawić. Zapraszam.Co mówi producent?

Livioon Face Glove - to czyścik do usuwania makijażu i zanieczyszczeń skóry. Zamiast tradycyjnych zmywaczy i wacików, potrzebujemy tylko wody. Wystarczy tylko zmoczyć wodą i lekko wycisnąć. Po każdorazowym użyciu wypłukać w wodzie z naturalnym mydłem. Livioon Face Glove gwarantuje doskonały efekt oczyszczający. Usuwamy bakterie, brud, obumarłe komórki i nadmiar sebum, zapewniając przy tym skórze delikatny masaż poprawiający cyrkulację krwi. Czyścik z łatwością usunie również makijaż wodoodporny. Czynność oczyszczania czyścikiem bardzo dobrze przygotowuje skórę do dalszej pielęgnacji.

Dodatkowe informacja znajdziecie na stronie: KLIK.Cena: 39,90zł
Dostępność: strona producenta
Jak długo używam? 2 miesiące
Czy kupiłabym ponownie? takMoje zdanie:
             Byłam bardzo sceptycznie nastawiona do tego typu produktów. Produkt co prawda dostałam na jednym ze spotkań blogerek ale myślałam, że to kolejny nietrafiony produkt. Bardzo się pomyliłam. Stosowanie jest bardzo proste, wystarczy nam woda i już możemy zmywać nasz makijaż. Ja zmywam go tak samo szybko jak wacikiem, lecz to dlatego, że produkt trzeba również przepłukać w wodzie w mydłem. Zmywa makijaż perfekcyjnie i nawet lepiej niż produkty na wacik. Daje sobie świetnie radę z maskarami i ciężkim makijażem. Jedyną z wad tego produktu jest wolne schnięcie, ponieważ czasem nie zdąży wyschnąć do następnego użytku. Dodatkowo dostępność, to jedna z wad która powinna zostać poprawiona.Produkt szczerze polecam, szczególnie osobą które mają problem z dobraniem dobrego kosmetyku i posiadają wrażliwą skórę. To dla mnie ideał w zmywaniu makijażu!

A co Wy sądzicie o takich produktach?

Pozdrawiam i życzę Wam miłego dnia!

Komentarze

  1. Ja ze swojej rękawicy byłam bardzo zadowolona.Szybki demakijaz bez podrażnien i tony wacików

    OdpowiedzUsuń
  2. Mini Glov się nie sprawdził, może z tą rękawicą będzie inaczej :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram

POLECANE DLA CIEBIE