poniedziałek, 20 marca 2017

Ciśnieniomierz naramienny Diagnostic ProAfib

Cześć,

piękno zewnętrzne nie jest dla mnie tak ważne jak zdrowie, które stawiam na drugim zaraz po miłości do moich bliskich. Jednak żeby być zdrowym należy o siebie dbać. Ja staram się systematycznie badać i chodzić na kontrolne wizyty lekarskie. Dziś jednak o urządzeniu z którego możemy korzystać w domu. Zapraszam do czytania!


Co mówi producent?

Ciśnieniomierz DiagnosticPro Afib

Osoby z migotaniem przedsionków posiadają pięciokrotnie wyższe ryzyko udaru. Ponieważ ryzyko udaru rośnie wraz z wiekiem, badanie pod kątem migotania przedsionków jest zalecane osobom powyżej 65 roku życia. W przypadku nadciśnienia, cukrzycy, choroby wieńcowej lub przebytego udaru, badanie to zalecamy wykonywać już po 50 roku życia.

Wczesna diagnoza migotania przedsionków i odpowiednie leczenie znacząco redukuje ryzyko udaru.

Zalety ciśnieniomierza Diagnostic ProAfib:
 • Wykrywa migotanie przedsionków – wczesna diagnoza migotania przedsionków redukuje ryzyko udaru
 • Innowacyjna Technologia DuoAfib – urządzenie wykonuje automatycznie dwa pomiary – gwarantując bardzo dokładny wynik i komfort podczas pomiaru
 • Sygnalizuje błędnie założony mankiet i ruch ciała podczas pomiaru – te dwa wskaźniki eliminują ryzyko popełnienia błędu podczas pomiaru
 • W zestawie uniwersalny mankiet na ramię , rozmiar 22-42 cm
 • Zasilacz w zestawie
Cena: ok. 120-180 zł
Dostępność: apteki stacjonarne i internetowe np. [tutaj]


Moja opinia o produkcie: 
              Produkt jest bardzo łatwy w użyciu, wystarczy chwile przeczytać instrukcje i już wiemy jak go używać. Aparat ma bardzo duży i czytelny wyświetlacz z którego łatwo wyczytać pomiar. Dodatkowo pokazuje arytmie serca czy migotanie przedsionków, co jest bardzo istotne u osób które chorują na serce. Dużą zaletą tego produktu jest to, że jest on nieduży i mieści się w wygodnym opakowaniu. Dzięki czemu zajmuje mało miejsca w domu. W każdym zestawie mamy 4 baterie, mankiet na ramię, zasilacz do aparatu oraz torbę do przechowywania. Znajduje się również w opakowaniu gwarancja i instrukcja w języku polskim. Ja jak również cała moja rodzina używaliśmy tego produktu i jesteśmy bardzo zadowoleni. Produkt jest prosty i szybki w użyciu. Jestem bardzo zadowolona z efektów użytkowania urządzenia.

Pozdrawiam serdecznie i życzę Miłego dnia!
Udostępnij ten wpis

4 komentarze :

 1. Nie wiem jak ja to robię ale zawsze gdy mierze ciśnienie mam jednakowe...
  :D
  Obserwuje

  OdpowiedzUsuń
 2. ja mam "zwykłą" wersję tego ciśnieniomierza i jestem z niego bardzo zadowolona :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Muszę kiedyś kupić, bo mój obecny ciśnieniomierz niestety padł :)

  OdpowiedzUsuń

Szablon stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.