Ciśnieniomierz naramienny Diagnostic ProAfib

Cześć,

piękno zewnętrzne nie jest dla mnie tak ważne jak zdrowie, które stawiam na drugim zaraz po miłości do moich bliskich. Jednak żeby być zdrowym należy o siebie dbać. Ja staram się systematycznie badać i chodzić na kontrolne wizyty lekarskie. Dziś jednak o urządzeniu z którego możemy korzystać w domu. Zapraszam do czytania!


Co mówi producent?

Ciśnieniomierz DiagnosticPro Afib

Osoby z migotaniem przedsionków posiadają pięciokrotnie wyższe ryzyko udaru. Ponieważ ryzyko udaru rośnie wraz z wiekiem, badanie pod kątem migotania przedsionków jest zalecane osobom powyżej 65 roku życia. W przypadku nadciśnienia, cukrzycy, choroby wieńcowej lub przebytego udaru, badanie to zalecamy wykonywać już po 50 roku życia.

Wczesna diagnoza migotania przedsionków i odpowiednie leczenie znacząco redukuje ryzyko udaru.

Zalety ciśnieniomierza Diagnostic ProAfib:
 • Wykrywa migotanie przedsionków – wczesna diagnoza migotania przedsionków redukuje ryzyko udaru
 • Innowacyjna Technologia DuoAfib – urządzenie wykonuje automatycznie dwa pomiary – gwarantując bardzo dokładny wynik i komfort podczas pomiaru
 • Sygnalizuje błędnie założony mankiet i ruch ciała podczas pomiaru – te dwa wskaźniki eliminują ryzyko popełnienia błędu podczas pomiaru
 • W zestawie uniwersalny mankiet na ramię , rozmiar 22-42 cm
 • Zasilacz w zestawie
Cena: ok. 120-180 zł
Dostępność: apteki stacjonarne i internetowe np. [tutaj]


Moja opinia o produkcie: 
              Produkt jest bardzo łatwy w użyciu, wystarczy chwile przeczytać instrukcje i już wiemy jak go używać. Aparat ma bardzo duży i czytelny wyświetlacz z którego łatwo wyczytać pomiar. Dodatkowo pokazuje arytmie serca czy migotanie przedsionków, co jest bardzo istotne u osób które chorują na serce. Dużą zaletą tego produktu jest to, że jest on nieduży i mieści się w wygodnym opakowaniu. Dzięki czemu zajmuje mało miejsca w domu. W każdym zestawie mamy 4 baterie, mankiet na ramię, zasilacz do aparatu oraz torbę do przechowywania. Znajduje się również w opakowaniu gwarancja i instrukcja w języku polskim. Ja jak również cała moja rodzina używaliśmy tego produktu i jesteśmy bardzo zadowoleni. Produkt jest prosty i szybki w użyciu. Jestem bardzo zadowolona z efektów użytkowania urządzenia.

Pozdrawiam serdecznie i życzę Miłego dnia!

Komentarze

 1. Nie wiem jak ja to robię ale zawsze gdy mierze ciśnienie mam jednakowe...
  :D
  Obserwuje

  OdpowiedzUsuń
 2. ja mam "zwykłą" wersję tego ciśnieniomierza i jestem z niego bardzo zadowolona :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Muszę kiedyś kupić, bo mój obecny ciśnieniomierz niestety padł :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram

POLECANE DLA CIEBIE