Meet My Make Up w Łódzkiej Manufakturze

Cześć,

już w następnym tygodniu w Łódzkiej Manufakturze odbędzie się Meet My Make Up. Będzie sporo ciekawych atrakcji.

W sobotę 4.03.2017:
  • po godzinie 12 w rotundzie będzie można spotkać Siostry ADiHD – blogerki oraz prezenterki 4Fun.TV – Milena i Ilona Krawczyńskie. Porozmawiają z ekspertami przy stoiskach, a także opowiedzą o swoich ulubionych kosmetykach i makijażowych trikach. 
  • po godzinie 15 w Manufakturze obowiązkowo powinny stawić się wszystkie miłośniczki makijażu – wtedy to zaplanowano próbę bicia rekordu w malowaniu ust. Będzie to nie lada wyzwanie – w Londynie w 2010 roku aż 303 panie jednocześnie malowały sobie usta.


W niedzielę 5.03.2017:
  • W niedzielę gościem specjalnym Meet My Make Up będzie Paulina Krupińska – Miss Polonia, prezenterka i gospodyni programu „Klinika Urody” w TVN Style. Gwiazda opowie o swoich ulubionych trikach urodowych, będzie też czas na autografy i oczywiście wspólne „selfie”
  • Na zaproszenie patrona medialnego – magazynu „Cosmopolitan” - do Manufaktury przyjedzie Katarzyna Gajewska, czyli KatOsu – blogerka i youtuberka urodowa, autorka poradnika makijażowego i doświadczona wizażystka. 


Zaplanowano również metamorfozy – chętne łodzianki będą mogły oddać się w ręce KatOsu oraz wizażystów, którzy doradzą najkorzystniejsze fryzury i makijaże. Dla 10 chętnych - nagrody i sesja zdjęciowa u fotografa – portrecisty.

Będzie się działo!

Kto się wybiera?

Pozdrawiam serdecznie i życzę Miłego dnia!

Komentarze

Prześlij komentarz

instagram

POLECANE DLA CIEBIE