Inhalator Diagnostic P1 Plus

Cześć,

zdrowie, zdrowie i jeszcze raz zdrowie. Ostatnimi czasy bardzo mocne jest inhalowanie. Pamiętam, a tak stara nie jestem, że mój rocznik to praktycznie nie był inhalowany. Słyszało się o takich sposobach leczniczych ale to w sanatorium, czy grotach solnych, a teraz to praktycznie większość dzieci ma takie urządzenie. Ja sama jestem w posiadaniu jednego i chciałabym podzielić się swoją opinią o produkcie.Co mówi producent?
Diagnostic P1 Plus to kompaktowe urządzenie medyczne przeznaczone do pracy ciągłej. Służy do natychmiastowego i bezpośredniego dotarcia preparatu medycznego w formie wziewnej do oskrzeli i płuc.

Diagnostic P1 Plus został opracowany do leczenia astmy, alergii i innych chorób układu oddechowego. Urządzenie wytwarza strumień powietrza prowadzony przez sterylną rurkę do nebulizatora. Gdy powietrze dostaje się do nebulizatora, preparat medyczny zostaje rozpylony, tworząc łatwą do inhalacji mgiełkę.

Superwydajny kompresor tłokowy przeznaczony do pracy ciągłej wyposażony w innowacyjny nebulizator z regulacją wielkości cząsteczek i możliwością pracy w przechyle. 
 • uperwydajny kompresor tłokowy
 • przeznaczony do pracy ciągłej
 • wyposażony w innowacyjny nebulizator z regulacją wielkości cząsteczek i możliwością pracy w przechyle
 • bogate wyposażenie: maseczka dziecięca i dla dorosłych,
 • widelce nosowe duży i mały, ustnik, filtr powietrza
 • cicha praca 35dB w odległości 1m
 • idealny do zwalczania przeziębień, kataru, uciążliwego kaszlu, alergii, zapalenia oskrzeli, oskrzelików, zapalenia płuc, astmy.
 • w zestawie: maseczka dla dzieci i dla dorosłych, ustnik, widelce nosowe dla dzieci i dorosłych, filtr
 • GWARANCJA – 5 lat


Instrukcja : [KLIK]

Cena: ok. 120 zł
Dostępność: apteki np. [tutaj]

Plusy:
+ duża liczba akcesoriów
+ inhalator posiada akcesoria dla dzieci i dorosłych
+ solidne opakowanie
+ ładne opakowanie
+ łatwy w obsłudze
+ cena przystępna
+ dostępność dobra, praktycznie każda apteka
+ regulacja wielkości cząsteczek
+ posiada praktyczny schowek na akcesoria

Minusy:
- stosunkowo głośna pracaMoje zdanie:  
                    Inhalator jest porządnie wykonany, posiada bardzo praktyczny schowek, gdzie możemy przechowywać wszystkie małe części. Produkt bardzo łatwo się używa i jest niezwykle potrzebny w okresach przeziębieniowych. Co do użytkowania, to po przeczytaniu instrukcji szybko wiemy jak go obsługiwać. Wszystko prosto się podłącza i jest wyjątkowo wygodny. Jak dla mnie jest za głośny ale nie na tyle, by denerwował ucho. Bardzo ciekawą opcja jest regulowanie wielkości cząsteczek w zależności od tego jaką mamy chorobę, czy też do czego obecnie go potrzebujemy. Cena myślę, że jest przystępna, a dostępność dobra, kiedy chodziłam po aptekach to na 6 w 3 było na miejscu w innych wystarczył jeden dzień by dowieść produkt. Podsumowując: Inhalator w 100% spełnił swoje działanie. Pomaga zarówno mi jak i całej rodzinie. Nie nagrzewa się i nie miałam z nich technicznych problemów. Polecam!

Pozdrawiam Was serdecznie i życzę Miłego dnia

Komentarze

 1. ja też mam inhalator Diagnostic tylko inny model, świetna sprawa pomaga nam przy każdym przeziębieniu

  OdpowiedzUsuń
 2. Uważam że taki sprzęt jest niezastąpiony w domu :D Na szczęście rzadko go używamy

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram

POLECANE DLA CIEBIE