SŚB czyli moja relacja ze spotkania

Cześć,

czy ja już kiedyś Wam mówiłam, że uwielbiam spotkania. Nie ważne jakie byle by pogadać i zamienić parę ważnych słów. To wszystko zostaje w naszych sercach. I tak było na Spotkaniu Świadomych Blogerek, które odbyło się na koniec listopada w Bydgoszczy dzięki organizatorce Izabeli Kornet.


To moje drugie spotkanie na którym byłam kiedy organizowała go Iza. Miejsce W którym byliśmy to Villa Secesja, przy ul. Gdańskiej 18 w Bydgoszczy. Nie będę ukrywać, jak to ja jechałam autem i byłam na miejscu dosłownie 5 minut przed, więc idealnie. ;) Miejsce jest bardzo klimatyczne i pełne uroku. Chętnie wrócę tam jeszcze raz.


Po oficjalnym przywitaniu odbył się panel dyskusyjnym na którym głównym tematem była kobieta, a właściwie kobieta sukcesu. Najważniejszym pytaniem było kim ona dla mnie jest jak również jak to jest w praktyce. Dowiedzieliśmy się również wiele praktycznym rzeczy pod kontem kobiety która pracuje na swoim biznesie i to od 4 różnych źródeł czyli od Katarzyny Dolak-Mazurek (autorki książki „Miłosne prawo jazdy”), Agnieszki Świtała (stylistki mebli pod marką Sofa Art), Katarzyny E. Bednarskiej (twórczyni marki odzieżowej MAL collection) oraz Agnieszki Sowa-Wlazły (twórczyni marki Sleepy Owl).

Drugą prelekcją był audyt skóry który prowadziła dla nas Marta Majszyk-Świątek z bloga Kosmetolog Marta. Dowiedzieliśmy się więcej o składnikach kosmetyków, jak je czytać, fakty i mity. Drugim tematem jaki podjęliśmy to zawód Safery Assesora i raportach bezpieczeństwa kosmetyku. Dowiedzieliśmy się też jakie kosmetyki wybierać gdy chcemy kupić odpowiedni dla siebie. Jednak to bardzo delikatna i indywidualna kwestia. Nie będę ukrywać uwielbiam takie wykłady.


Ostatnią prelekcją był wykład o identyfikacji marki prowadzony przez Weronikę Flis z „Moyemu – studio kreatywne Twojej marki”. Dowiedziałam się więcej o kolorach, fontach i wszystkich niezbędnych rzeczach by łatwo identyfikować markę. Najważniejsze było by marka była czytelna i spójna. Ważna informacją było, że jest możliwość zrobienia tzw. rebrandingu, który może ocenić naszą firmę, stronę itp. pod kontem spójności marki. To ciekawa opcja.Foto: Marta, Lady Amarena

Na samym końcu odbyły się licytacje na rzecz Fundacji Mali Wojownicy. Nasi partnerzy zaoferowali sporo swoich produktów, dzięki czemu udało Nas się zebrać 1695 zł. To świetna informacja, oby więcej takich inicjatyw.

Partnerzy spotkania:
Wydawnictwo Ovo,
SangoTrade, BurnActive,
Gra w słoiku,
Nowak Migration,
Zagubiona w wyobraźni,
Ślubposwojemu.pl,
Mamaju,
Karolina Kasznia,
Lady Amarena,
Katarzyna Dolak-Mazurek,
Agnieszka Sowa-Wlazły,
Agnieszka Świtała,
Katarzyna Bednarska,
Weronika Flis.

Moje licytacje i prezenty:


Pozdrawiam

Komentarze

instagram

POLECANE DLA CIEBIE