Fix up Make up, Mgiełka utrwalająca makijaż Lirene

Cześć!

Kiedy wychodzę na imprezę czy ważne spotkanie ważny jest dla mnie perfekcyjny wygląd, a przede wszystkim ładny i trwały makijaż. Dla mnie liczy się pierwsze wrażenie, bo potem łatwiej jest współpracować i zdobyć zaufanie. Ostatnio testowałam mgiełkę utrwalającą makijaż od Lirene. Jak wypadła? Zapraszam do czytania!Słów kilka od producenta:
Delikatna mgiełka której przeznaczeniem jest stworzenie transparentnego filmu który powinien chronić makijaż przed czynnikami zewnętrznymi takimi jak upał, deszcz i inne zanieczyszczania. Powinien przedłużyć trwałość makijażu o około 10h. Kolory na twarzy powinny zostać żywe i nie powinny blaknąć. Do mgiełki dołożone są składniki aktywne które powinny delikatnie nawilżać i odprężać skórę. Można ją wykorzystać jako produkt odświeżający skórę lub jako baza nawilżająca pod makijaż. Produkt nie zawiera alkoholu.

Plusy:
+ wygodne opakowanie
+ prosta aplikacja
+ brak alkoholu w składzie
+ łatwe rozpylanie
+ jednolite krycie
+ brak plam na twarzy
+ ładny design
+ dla suchej cery ideał
+ dostępność
+ cera nie wygląda na przesuszoną
+ cera nie jest maksymalnie zmatowiona i wygląda zdrowo
+ daje lekki efekt blasku
+ daje świeży efekt make up

Minusy:
- nie zauważyłam przedłużenia trwałości makijażu

Cena: 24 zł
Pojemność: 70ml
Dostępność: Rossmann, drogerie internetowe
Jak długo używam? 2 miesiące
Czy kupię ponownie? nie wiem


Moje zdanie:
Na produkt zwróciłam uwagę przypadkiem. Po pierwsze dobra promocja, która nie mogła się obejść bez nowości, po drugie szukałam czegoś utrwalającego makijaż i jednocześnie do skóry suchej. Tutaj według producenta miałam mieć delikatne nawilżenie. Ja nie zastanawiając się długo zakupiłam produkt i zaczęłam testowanie. Bardziej "wypasiony" makijaż robiłam głównie weekendowo i na wyjścia, więc testy trwały długo i namiętnie.

Jego większa zaletą jest opakowanie, które jest bardzo wytrzymałe i wygodne w stosowaniu. Produkt ma wygodny atomizer, który równomiernie pryska delikatną mgiełką. Nie tworzy plamek i tworzy delikatny film na twarzy. Jak dla mnie efekt jest pół matowy i z delikatnym połyskiem. Twarz wygląda promiennie i naturalnie. Jednak czas na ta gorszą stronę medalu. Niestety nie zauważyłam dłuższej żywotności makijażu. Ciężko określić ale jak dla mnie to może godzinkę dłużej, nic więcej. Tak na prawdę zależy od podkładu jaki użyjecie. Najlepiej współpracował z Revlonem ColorStay do cery suchej. Te dwa produkty wyglądały najładniej i najdłużej efekt się utrzymał. Produkt polecam do cery suchej i wrażliwej.

Stosujecie mgiełki, bazy lub fixery do makijażu? 
Pozdrawiam i życzę miłego dnia!

Komentarze

instagram

POLECANE DLA CIEBIE