Magne B6 Active czyli produkt na poprawę humoru?

Cześć,

najgorzej zawsze czuję się na jesień. Zazwyczaj łapie mnie przeziębienie lub grypa. Nie mówiąc już o chandrze i braku humoru. Nie chcielibyście widzieć jak unikają mnie w domu, gdy widzą mój obecny nastrój. Dosłownie istna komedia.


To już moje drugie opakowanie Magne B6 Active. Jak się u mnie sprawdził? Czy rzeczywiście pomaga?

Producent obiecuje nam, że saszetki wspomagają nam organizm w walce ze stresem. Produkt ma pomóc na utrzymanie prawidłowego metabolizmu energetycznego i pomóc w funkcjonowaniu układu nerwowego. Produkt posiada magnez, witamine B6 oraz kwas foliowy powinien również pomóc w prawidłowym utrzymaniu funkcji psychologicznych oraz poprawia koncentracje i pamięć.  

Skład:
magnez, ksylitol, maltitol, tlenek magnezu, kwas cytrynowy, węglan wapnia, sól sodowa karboksymetylocelulozy, aromat, glikozydy stewiolowe, kwasy tłuszczowe, kwas foliowy, witamina B6Właściwości produktu:
Cena: ok. 17 zł
Pojemność:  20 saszetek zawiera: magnez 150mg , witamina B6 0,7mg, kwas foliowy 100mcg
Dostępność: wszystkie znane mi apteki
Jak długo używam? to moje 2 opakowanie


Moje zdanie:
              Pierwszy raz z produktem miałam styczność pół roku temu. Brałam do wówczas raz dziennie przez 20 dni. Teraz biorę go okazjonalnie, jednak zdarza się codziennie. Pogoda bardzo zniechęca od wszystkiego.  
 
Jakie mam odczucia po braniu tego suplementu?
             Zauważyłam zdecydowaną poprawę koncentracji i zapamiętywania. Tutaj produkt sprawił się świetnie, zarówno w pracy jak i w domu czuje się w pełni skoncentrowana. Jeśli chodzi o stres to lekko na pewno go przytłumił, jednak przy większych emocjach trzeba liczyć na coś mocniejszego. Ja zaliczam ten produkt do suplementów typowo jesiennych lub w okresach gdy musimy nieco wytężyć swój umysł. Produkt nie otumania i przyjemnie smakuje. Nie zauważyłam negatywnych skutków zdrowotnych jak bóle brzucha po zastosowaniu.


Pozdrawiam i życzę miłego dnia!
U mnie wyszło słońce! Korzystajmy z tego.

Komentarze

instagram

POLECANE DLA CIEBIE