Relacja ze spotkania Ritual Hair Party z Remingtonem


Cześć kochani!

W ostatni weekend miałam przyjemność uczestniczyć w spotkaniu Ritual Hair Party z marką Remington zorganizowanym z okazji wejścia na polski rynek nowej linii do stylizacji włosów Keratin Protect. Impreza odbyła się 7.10.2017 w Ritual Club w Warszawie. Pewnie jesteście ciekawi, co się działo. Już nie będę dłużej trzymać Was w niepewności. Zapraszam na moją relacje!


Agenda spotkania:
13.00-13.30 Przywitanie uczestniczek
13.30-14.10 Lunch
14.10-15.20 Wystąpienie specjalisty z działu SEO oraz gościa specjalnego
15.20-17.40 Stylizacje włosów wykonywane przez profesjonalnych fryzjerów przy użyciu prezentowanej na spotkaniu serii produktów marki Remington z linii Keratin Protect
17.40-18.00 Podsumowanie spotkania, wspólny toast


W drodze na spotkanie

Przybyłam na miejsce o czasie. Uff... A już się bałam, że jak zwykle pociąg się spóźni. Tym bardziej, że szłam tam na piechotę z Dworca Centralnego, a Warszawy nie znam w ogólne. Obiecałam sobie, że muszę trafić i się nie wygłupiać! Muszę się z Wami podzielić pewną historią opartą na faktach.

Wychodząc z Dworca Centralnego z telefonem w ręku, oczywiście odpaliłam GPS. Po chwili podchodzi do mnie chłopak. Hmm... Typowy podrywacz i zaczął sypać teksty jak z rękawa. A ja wręcz biegłam, bo miałam tyko parę minut.
-Jaki masz piękny uśmiech! Czy nie jesteś modelką? Czy mogę poznać twoje imię?
-odpowiadam -Agnieszka -i pytam- Czy daleko na ulicę Mazowiecką?
-Nie jestem stąd.
-A szkoda, bo szukałam kogoś miejscowego. Zaczerwienił się strasznie i już mnie nie gonił.


Tak więc spotkanie zaczęłam intensywnie i emocjonalnie. Na szczęście trafiłam na miejsce o czasie. Przywitałam się i rozpoczęłam spotkanie.


Powitanie i spółka!

Na początku poznaliśmy organizatorów i wszystkie uczestniczki. Przywitały nas Kamila Krówczyńska z Salestube oraz Irina Różańska z Value Media. My zaś powiedzieliśmy o sobie i blogu tak po 2-3 zdania. Ewidentnie ulubioną informacją o sobie była ilość posiadanych zwierzaków! Bardzo miło poznać nowe osoby, ale również spotkać się z osobami, które się już znało.


Czas na coś dobrego!

Po poznaniu wszystkich mieliśmy przepyszny lunch. Znalazło się tam dla każdego coś dobrego. Był łosoś, krewetki i wymyślne roladki z mięskiem. Na deser były smakowite muffinki z lukrem. Były bardzo słodkie i pyszne, a logo Remingtona nie znalazło się na nich przypadkiem! Firma w tym roku obchodzi swoje 80-lecie swojego istnienia😊


Blogerko ucz się ucz.

Kolejną częścią spotkania były prezentacje. Dostałam dużą dawkę wiedzy w bardzo krótkim czasie. Prezentację o SEO poprowadził Paweł Pawluk z Salestube. Nauczyłam się, jak pisać post by był widoczny w sieci, jakie błędy najczęściej popełniam i co jeszcze mogę poprawić. Dla mnie to wielki kawał wiedzy i możliwość rozwijania mojego know how. Myślę, że podstawową wiedzę z SEO powinien posiadać każdy bloger. Druga prezentacja była o współpracy na linii dom mediowy/agencja-bloger. Temat zaprezentowała nam Kamila Krówczyńska z Salestube. Mogliśmy zobaczyć dwie strony medalu, jak wygląda współpraca dom mediowy a bloger oraz dom mediowy a klient i dlaczego stawiane są nam-blogerkom konkretne wymagania. To wszystko nie jest takie proste, jak nam się wydaje, a dogodzenie każdemu, to duża sztuka.


Na spotkaniu mieliśmy specjalnego gościa, którym była Anna Kołomycew, czyli Anwen-autorkę znanego bloga na temat pielęgnacji włosów. Bardzo miło było ją poznać i dowiedzieć się paru cennych rad. Dostałam również jej książkę na temat pielęgnacji włosów i autograf.


Kreatywni fryzjerzy w akcji 

Przyszedł czas na to, co misiaczki lubią najbardziej, czyli wizytę u fryzjera. W sobotę rozpieściły nas fryzjerki z Atelier Agata Szpejna w składzie Agata, Agnieszka oraz Kinga. Udało mi się pójść na pierwszą turę i trafiłam w ręce Agnieszki. Byłam bardzo zadowolona. Rozpieszczała mnie tak, że uśmiech nie schodził mi z twarzy. Na moich włosach przetestowaliśmy lokówkę stożkową z nowej linii Keratin Protect. Agnieszka powiedziała i pokazała mi, w jaki sposób kręcić włosy, by wyszedł sportowy i codzienny efekt. Włosy po zakręceniu niesamowicie się błyszczały, a skręt utrzymywał się, mimo że nie użyłam produktu do stylizacji. Efekt bardzo mnie zaskoczył, czułam się we włosach niesamowicie i bardzo wygodnie. Jestem dość marudna, jeśli chodzi o włosy, ale muszę przyznać, że rezultat stylizacji pozytywnie mnie zaskoczył, do tego stopnia, że zaciekawiły mnie również pozostałe produkty z linii Keratin Protect i efekty, jakie można dzięki nim osiągnąć.


Który produkt najbardziej mi się spodobał?

Tutaj moi drodzy waham się. Uwielbiam zarówno włosy proste, jak i kręcone. Z jednej strony jestem zafascynowana lokówką stożkową Keratin Protect, lecz z drugiej strony bardzo spodobał mi się efekt po użyciu szczotki do prostowania włosów Keratin Protect. Szczotka to produkt dla osób, które nawet jeśli nie mają doświadczenia i ręki do układania włosów, mogą stworzyć proste włosy w mgnieniu oka i właściwie bez wysiłku. To dla mnie istna bomba na polskim rynku! Szczotkę używa się intuicyjnie, po prostu przeczesując powoli włosy, które stają się proste. Z drugiej strony uwielbiam siebie w szalonych loczkach i chyba mi w nich do twarzy? 😉 Jednak w tym przypadku trzeba się trochę napracować i nawijać na lokówkę każde pasmo. Każdy produkt z linii Keratin Protect ma 3 metrowy kabel, bez którego nie wyobrażam sobie funkcjonowania. Co więcej, włosy podczas stylizacji są pielęgnowane i chronione przed uszkodzeniem. Jak to jest możliwe? Otóż urządzenia są wyposażone z ceramiczne powłoki, które w trakcie stylizacji pielęgnują włosy za pomocą wydzielających się molekuł keratyny i olejku migdałowego. Chociaż oba produkty dają różny efekt, jest on taki sam. Piękny! I jak tu wybrać lepszy z nich? Ja nie potrafię!

Wszystkie produkty z linii Keratin Protect możecie obejrzeć tutaj: Remington Keratin Protect

Kiedyś trzeba się pożegnać

Na zakończenie dostaliśmy upominki od marki Remington i wznieśliśmy toast lampką Prosecco. Było fantastycznie!


 
Znacie markę Remington? Macie swoje ulubione rytuały pielęgnacji włosów?

Komentarze

instagram

POLECANE DLA CIEBIE