Relacja ze spotkania Blogowy Szał Mam część 1

Cześć,

22.10.2016 udało mi się uczestniczyć w przemiłym wydarzeniu Blogowy Szał Mam, które odbyło się w Łęczycy. Uwielbiam chodzić na takie spotkania chociaż robię to bardzo rzadko. Dla mnie spotkania dają wielką wartość dodaną a jak było tym razem zapraszam na dalsza część relacji.Mieliśmy możliwość przez całe spotkanie rozkoszować się produktami firmy Ahmad Tea. Można było wybrać przeróżne aromatyczne herbaty. Dla mnie szczególne warte uwagi są ciemne herbaty oraz herbata zielona, bo takie najbardziej lubię ale myślę, że każdy znalazł coś dla siebie.Jedną z ciekawszych prelekcji było Więcej ruchu na Twojego bloga z SEO, której prowadzącym był Sławomir Gdaka.  Najważniejszymi elementami prezentacji był wybój faz kluczowych wyszukiwanych w przeglądarce Google i jak dostosować elementy z postów na naszym blogu by właśnie takie się wyświetlały. Wszystko dotyczące odpowiedniej treści i linkowania umożliwia dostarczanie dodatkowych wejść jak i odbiorców na stronie. Myślę, że każdy bloger powinien znać te rzeczy i móc je stopniowo wdrażać do swojego bloga.Następnie były warsztaty kreatywne prowadzone przez Annę Kurczyńską.  Każda z Nas miała za zadanie ozdobić białą tarninę (bluzkę, torbę itp.) wymyśloną przez siebie grafiką. Powstało wiele ciekawych projektów, dominowały nazwy bloga i postaci z bajek lecz ja stworzyłam jesienna dziewczynę z kwiatami we włosach i ten projekt wybrano jako najlepszy. Było mi niezmiernie miło bo już dawno nie dawałam upust swoim zdolnością manualnym. Jeszcze raz dziękuję za tak wspaniałe wyróżnienie i oby więcej takich warsztatów.

Następną prelekcją był wykład na temat Nie takie DIY straszne, prowadzonym przez dwie przemiłe dziewczyny Karolinę Wardyńską i Magdalenę Arcimowicz z bloga Dekostacja. W czasie tej prelekcji opowiedziały nam w skrócie co to takiego DIY oraz że ze wszystkiego co znajdziemy w domu można zrobić cuda. Zaprezentowały nam wiele ciekawych przykładów. Na koniec zaskoczyły nas wszystkie rozdając po jednym miłym podarunku.Ostatnia zaplanowaną prelekcją był wykład Monitoruj sieć like a boss. Ladyboss, prowadzony przez Izabelę Sękowską z Brand24. Dowiedzieliśmy się tutaj co nieco o instrumentach, które umożliwiają monitorowanie internetu, jego ruchu oraz że możemy reagować na rzeczy chociaż normalnie byśmy tego nie widziały. Myślę, że to przydatne dla osób głęboko powiązanymi z socjal mediami.Na samym końcu była możliwość odebrania wylicytowanych fantów loteryjnych jak również licytacja nowych przedmiotów. Walka była zacięta aż do samego końca. Udało Nam się zebrać dla Fundacji Zdążyć z Pomocą aż 4800 zł. Myślę, że taka pomoc z Naszej strony to wiele i myślę że czym więcej takich akcji tym więcej można pomóc.


Organizatorka:
1. Paulina Frontczak-Pawłowska laydymami.blogspot.com

Uczestniczki:
2. Marta Świerczyńska mamawbiegu.pl
3. Marta Kusiak tosinkowo.pl
4. Basia Tomczak pierwsze-kroki.com
5. Sylwia Narkowicz oczamimamy.pl
6. Maria Smolarek-Wilińska lifebymarcelka.pl
7. Daria Jóźwicka zaraz-wracam.pl
8. Iwona Piskała szarokolorowa.pl
9. Klaudia Osmanowska mamatezkobieta.pl
10. Kamila Olejnik swiat-lyll.blogspot.com
11. Agnieszka Winciorek pielegnacyjnarewolucja.pl
12. Marta Korotko pewnamama.pl
13. Izabela Kornet thesecretofhealing.pl
14. Agnieszka Jezierska agumama.pl
15. Magdalena Szymańska zwyklejmatkiwzlotyiupadki.blogspot.com
16. Daria Dirks-Koźlik botakowo.pl
17. Karolina Jabłońska bizarre-case.blogspot.com
18. Marcelina Adamska mamikpisze.pl
19. Anna Kuczyńska lejdishepard.blogspot.com
20. Sylwia Bogaj zadbana-mama.com.pl
21. Klaudia Wróblewska igimigi.pl
22. Katarzyna Grzywaczewska poradymamykasi.blogspot.com
23. Nadine Kranik macierzynstworaz.pl
24. Izabela Pacocha szczyptaomnie.blogspot.com
25. Angelika Grochowska ca-lineczka.pl

Sponsorzy:

Mamali Eveline Cosmetics Oillan Eqilibra Kosmetyki AA Rainbow Lyll Ahmad Tea  Oladi Bioxsine Merlo-Dekor Kuferek Pereł AWM Jupi Park Majunto Papiko Monello Gagalu Wydawnictwo Zakamarki Felicea Alegorma Akatja Tilly & Me Otula.pl Kolorowy Świat Katarzyny Be Yourself Deleko Bispol JJ Fashion Handmade Kasi Bielenda Semilac Crochet World Folkstacja Vifon Familie.pl Tron Ouhmania All Bag DekoŚwiat Ewy Maskotkowa kraina Lalki Metoo Sklepik z marzeniami Wydawnictwo Ovo Rękodzieło artystyczne Ewelina Knapik Toly Moje nowe buty Ipanema i Rider Kosmico Linomag Iwostin Lejdi Shepard Emolium Dermaglin Face&Look SofiShop.pl Nowa Era Świerszczyk dla dzieci Szyfoniera Granna Oho Meglio Mizerki Kids Arpex Wydawnictwo Zielona Sowa Ann-spełnione Tiulove marzenie Iglarki  Kamaro Miravena Name me Revitalash Paisley Manufaktura Bab Semco Resibo Rękodzieło Magia Kul Pracownia Rękodzieła "By Melissa" PierreRene Mabibi Wypalanka Yapok Minerwa i Sotin Ava Artofis Bajki Personalizowane Takie siakie byKate Lenny Lamb Koszulkowo Domek Tekturowy Lupomi Patatoy ProBody NaturalnePiękno Ebebe Borsuczkowy Domek Attipas ChrisCosmetics Zuzulove MadeByRuda Pabobo KaMaz Dubi  Dekostacja.

Patroni Medialni:Pozdrawiam serdecznie i życzę Miłego dnia

Komentarze

 1. Twoja koszulka totalnie zasłużenie wygrała!!!
  Miło było Cię poznać :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Miło było Cię poznać, a bluzka była naprawdę MEGA! pozdrawiam, może do zobaczenia ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pozdrawiamy ciepło i zapraszamy :) Cieszymy się, że mogłyśmy Wam powiedzieć kilka słów o DIY i mamy nadzieję, że Cię do niego przekonałyśmy ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pozdrawiamy ciepło i zapraszamy :) Cieszymy się, że mogłyśmy Wam powiedzieć kilka słów o DIY i mamy nadzieję, że Cię do niego przekonałyśmy ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudownie było móc uczestniczyć w takim spotkaniu. Fajnie, że udało nam się spotkać

  OdpowiedzUsuń
 6. Bluzka Twojego autorstwa świetna gratulacje jeszcze raz wygranej.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram

POLECANE DLA CIEBIE